Graniczna 4/14, Lublin

Oferty pracy

Warszawa (Сentrum, Mokotów, Powiśle) Wróć do ofert pracy

Sprzątaczka, Warszawa

Lokalizacja: Warszawa (Сentrum, Mokotów, Powiśle)

Praca dla każdego!

Na tym stanowisku pracują: mężczyźni, kobiety, pary, studenci - każdy chętny!

Szukamy:

Kandydatów, którzy są gotowi do pracy fizycznej;

Doświadczenie zawodowe:

Nie wymagamy;
Opis stanowiska

Praca polega na sprzątaniu pokoi hotelowych.

Praca, która nie wymaga specjalnych umiejętności.

Obowiązki
  • Wymiana pościeli i ręczników;
  • Kompletowanie artykułów higieny osobistej;
  • Wynoszenie śmieci;
  • Mycie podłóg;
  • Przygotowanie pokoi do zameldowania;
Godziny pracy

8:00-16:00

Zakwaterowanie

We własnym zakresie.

Odzież robocza

Pracodawca zapewnia niezbędną odzież roboczą.

Dojazd

Wynagrodzenie
  • 14.00 zł ( netto) – mały pokój;
  • 15.00 zł (netto) – pokój standardowy;
  • 16.00 zł ( netto) – pokój duży;

Jak pokazuje praktyka, nasi pracownicy przygotowują dwa pokoje w ciągu godziny.

Miesięcznie wychodzi do 400 pokoi.

  • Zaliczki

    Możliwość otrzymania zaliczki po przepracowanych 14 dniach!

Oferujemy

Umowa zlecenie

Bezpłatne badania lekarskie

Wynagrodzenie na czas

Lokalizacja miejsca pracy
Kontakt z nami

8 HRS sp. z o.o.

Odwiedź nas lub zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00;
Sobota - niedziela: dni wolne.
Masz pytania?

Skontaktuj się

Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się z Tobą, i razem doradzimy i wybierzemy Twoją ścieżkę kariery!