Graniczna 4/14, Lublin

Oferty pracy

Garbów (23 km od Lublina) Wróć do ofert pracy

Piekarz, Garbów (Lubelskie)

Lokalizacja: Garbów (23 km od Lublina)

Praca dla każdego!

Na tym stanowisku pracują: mężczyźni, kobiety, pary, studenci - każdy chętny!

Doświadczenie zawodowe:

Min. rok na podobnym stanowisku
Opis stanowiska

Jako piekarz będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie i pieczenie wypieków zgodnie ze standardami jakości piekarni.

Obowiązki
  • Przygotowanie ciasta, formowanie produktów chlebowych i pieczenie ich w odpowiednim sprzęcie
  • Monitorowanie zgodności receptur i procesów technologicznych w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów
  • Śledzenie i kontrola jakości surowców i składników
  • Zgodność z normami sanitarnymi i higienicznymi podczas pracy
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
Godziny pracy

Niedziela – Piątek

13:00-20:30
20:30-03:00
18:00-02:00

Sobota: dzień wolny

Zakwaterowanie

500 zł

Zakwaterowanie w mieszkaniach od agencji, które znajdują się w Lublinie (2-4 osoby w pokoju), dla par – oddzielne pokoje.

Są wszystkie niezbędne warunki do komfortowego pobytu!

Odzież robocza

Zapewnia pracodawca.

Dojazd

Dojazd busami firmowymi bezpłatny.

Wynagrodzenie

Od 4500-6000 zł/miesiąc (netto)

Oferujemy

Umowa zlecenie

Bezpłatne badania lekarskie

Wynagrodzenie na czas

Lokalizacja miejsca pracy
Kontakt z nami

8 HRS sp. z o.o.

Odwiedź nas lub zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00;
Sobota - niedziela: dni wolne.
Masz pytania?

Skontaktuj się

Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się z Tobą, i razem doradzimy i wybierzemy Twoją ścieżkę kariery!