Graniczna 4/14, Lublin

Oferty pracy

70 km od Warszawy Wróć do ofert pracy

Praca w zakładzie mięsnym

Lokalizacja: 70 km od Warszawy

Praca dla każdego!

Na tym stanowisku pracują: mężczyźni, kobiety, pary, studenci - każdy chętny! Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe:

Minimum rok na podobnym stanowisku
Obowiązki

Praca przy produkcji kiełbas i innych produktów.

  • Rozbiór świń i cieląt
  • Pakowanie mięsa
  • Ścisłe przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa
  • Ścisłe przestrzeganie wymogów sanitarnych
  • Ścisłe przestrzeganie instrukcji procedur jakości produktu
Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek: 5:00 do 15:00 (10 godzin)

UWAGA:

  • Musisz przepracować minimum 220 godzin miesięcznie.
  • Istnieje możliwość brania nadgodzin.
Zakwaterowanie

Bezpłatne zakwaterowanie (Dom) 500 metrów od miejsca pracy ze wszystkimi udogodnieniami. Pokoje dla 2 osób.

Odzież robocza

Wydawana przez pracodawcę.

Dojazd

Brak

Wyżywienie

Jedzenie na własny koszt (w pobliżu znajduje się sklep)

Wynagrodzenie

45 zł/godz. (brutto)

Netto:

Rezydent Polski (pobyt w Polsce powyżej 183 dni w roku kalendarzowym) – 32,50 zł/godz.

Stawka dla kandydatów posiadających certyfikat rezydenta podatkowego Ukrainy wynosi 36,33 zł/godz

*Certyfikat rezydenta Ukrainy – zwalnia z podwójnego podatku w Polsce. Można go uzyskać w urzędzie skarbowym właściwym dla miejsca rejestracji.

Stawka dla kandydatów nieposiadających certyfikatu rezydenta Ukrainy i nie są rezydentami Polski wynosi – 27,33 zł/godz.

Oferujemy

Umowa zlecenie

Bezpłatne badania lekarskie

Wynagrodzenie na czas

Lokalizacja miejsca pracy
Kontakt z nami

8 HRS sp. z o.o.

Odwiedź nas lub zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00;
Sobota - niedziela: dni wolne.
Masz pytania?

Skontaktuj się

Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się z Tobą, i razem doradzimy i wybierzemy Twoją ścieżkę kariery!