Graniczna 4/14, Lublin

Oferty pracy

Magazynier (kompletowanie zamówień), Kraków

Lokalizacja: Kraków

Praca dla każdego!

Na tym stanowisku pracują: mężczyźni, kobiety, pary, studenci - każdy chętny!

Szukamy:

Kandydatów, którzy są gotowi do pracy fizycznej;

Znajomość języków:

Znajomość jednego z języków: polski, ukraiński, rosyjski, angielski;

Doświadczenie zawodowe:

Nie wymagamy;
Obowiązki

Praca polega na doborze towaru zgodnie z zamówieniem. Wszystkie informacje o produkcie nadawane są przez słuchawki (w j. polskim, ukraińskim, rosyjskim lub angielskim). Pracownik jeździ wózkiem widłowym po magazynie i kompletuje towar.

  • Załadunek a sortowanie;
  • obliczenie;
  • pakowanie;
Wymagania
  • Certyfikat wózka widłowego

    W przypadku braku posiadania certyfikatu – szkolimy kandydatów na miejscu pracy,
    koszt szkolenia wynosi 150 zł (jest możliwość odliczyć od pierwszej pensji);

  • Aktualna książeczka sanepid

    W przypadku braku posiadania książeczki sanepid – pomagamy z odebraniem przy ubieganiu się o pracę, koszt – 90 zł

  • Buty robocze z metalowym noskiem

    Można kupić samodzielnie w wyspecjalizowanych sklepach z odzieżą roboczą lub kupić u nas

Harmonogram pracy

Dział Suchy

Dwie zmiany, bez możliwości wyboru.

(tydzień – zmiana dzienna, kolejny tydzień – zmiana nocna):

Niedziela – Piątek

Zmiana dzienna:

14:00 – 22:00 (8 godzin pracy);
14:00 – 02:00 (12 godzin pracy);

Zmiana nocna:

18:00 (lub 22:00) – 06:00 – (w zależności od stażu pracy pracownika).

Dzień wolny: Sobota

W niedzielę praca zaczyna się w zależności od ustalonej zmiany przez kierownika magazynu.

Dział Fresh

(temperatura: +2 — +9)

Praca jednozmianowa.

17:00 – ≈ 02:00 (poza sezonem);
17:00 – ≈ 04:00 (lub do 05:00) – (w sezonie);

200-220 godzin pracy miesięcznie.

Przerwa:

  • 8 godzin pracy: 20 min;
  • 12 godzin pracy: + 10 min.
Uwaga

Waga podnoszenia towarów może osiągnąć do 15 kg (np. wielopaki piwa)

Zakwaterowanie

400 zł/mies.

Zakwaterowanie w mieszkaniach lub domach (2-4 osoby w pokoju), dla par – oddzielne pokoje.

Są wszystkie niezbędne warunki do komfortowego pobytu!

Odzież robocza

Pracodawca zapewnia kamizelkę, plakietkę roboczą oraz kask (*szczegóły należy sprawdzić u rekrutera).

W przypadku pracy w dziale FRESH pracownik musi mieć własne ciepłe ubrania.

Dojazd

Dojazd busami firmowymi bezpłatny

Wyżywienie

Pracodawca zapewnia pracownikom działu FRESH ciepłe posiłki.

Wynagrodzenie
  • od 28,20 zł brutto do 43,50 zł brutto za H
  • Studenci od 28,20 zł netto do 43,50 zł netto za H
  • Dopłata za zmiany nocne

    Za pracę w godzinach nocnych dopłacamy 3,75 zł / godz (brutto);

  • Wydajność = stawka

    W miarę osiągania wyższego progu wydajności rośnie stawka godzinowa;

  • Zaliczki

    Możliwość otrzymania zaliczki już po 14 przepracowanych dniach!

Średnia pensja naszych pracowników wynosi 5500 zł, doświadczeni pracownicy o dobrych wynikach zarabiają nawet 8400 zł.

Zwracamy uwagę

Pierwsze dwa dni (szkolenie i BHP) – nie są opłacane.

Jak wygląda praca
Oferujemy

Umowa zlecenie

Bezpłatne badania lekarskie

Wynagrodzenie na czas

Lokalizacja miejsca pracy
Kontakt z nami

8 HRS sp. z o.o.

Odwiedź nas lub zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00;
Sobota - niedziela: dni wolne.
Masz pytania?

Skontaktuj się

Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się z Tobą, i razem doradzimy i wybierzemy Twoją ścieżkę kariery!